Барбоскіни 5 сезон всі серії підряд онлайн

Ви запитаєте, хто такі Барбоскіни? А хіба Ви ще не знаєте, що це сама знаменита собача родина, яка живе в нашому сучасному світі? Папа - який навіть спить з ноутбуком. Мама, яка цілий день те й робить, що тільки мріє про сцену і п'ятеро чудових, але жахливо нестерпних малюків, які стрімголов гасають одне за одним. Це і є наші головні герої!

Мультсеріал, який ми будемо дивитися - це неймовірно смішний розповідь про життя собачого сімейства в нашому, людському світі. До речі, цуценята-малюки зовсім як справжні діти, які весь день готові ганяти у футбол, але вчитися змусити їх важко. Ліза, Дружок, Роза, Малюк і Ботанік - так звуть наших малюків і у кожного з них свої інтереси.

Наприклад, Дружок не уявляє своє життя без футболу. Роза справжня красуня і відома в сімейному колі модниця. Ботанік з ранку до вечора читає різні книжки і мріє зробити якесь важливе наукове відкриття. Є у Барбоскіних і свій улюбленець. Це Малюк!

Мультик Барбоскіни рекомендований для дітей дошкільного віку, оскільки всі сцени в мультфільмі адаптовані до реального життя і вчать малюка спілкуватися з однолітками, вирішувати важливі питання і правильно виходити з незручної ситуації. 

Дивіться Барбоскіни нові серії разом з нами!